Pielęgnacja

7 articles in category Pielęgnacja / Subscribe

 
Ttym razem rozstrzygnięcie konkursu nr 1 (czyli soft) odbyło się błyskawicznie, bo i uczestniczek było niewiele, i zasady samego rozstrzygania proste. Komputer wylosował Membo, którą bardzo proszę o podanie adresu mejlem, a wraz z nim informacji, czy woli dostać Liftingujący krem do twarzy 50ml A.T.W. Terapie Urody czy może Krem-Fitoregulator dla cery i skóry naczynkowej z kasztanowcem 50 ml A.T.W. Przypominam, że do końca sierpnia trwa konkurs na baner – szczegóły w poprzednim poście.

Czytaj dalej

Ppo raz pierwszy w historii mojego blogowania mam przyjemność ogłosić konkursy, za które jestem od początku do końca odpowiedzialna. Jako że mój sklepik (wraz z właścicielką) w dniach 11-24 sierpnia urlopuje, to – abyście o nas nie zapomniały – składam propozycję nie do odrzucenia. A nawet dwie.

Czytaj dalej


Ppewnego razu w okolicznościach urlopowych wpadł mi w ręce magazyn, w którym opisano wyniki rozmów prowadzonych z romansującymi na boku mężczyznami. Jacyś bardzo znudzeni psychologowie pytali, co różni flamy od żon i długo nie mogli znaleźć żadnej prawidłowości – bywały i młodsze, i starsze, szczuplejsze oraz pulchniejsze, wyższe, niższe, lepiej lub gorzej wykształcone czy majętne. Wreszcie pojawił się wspólny mianownik – kochanki miały dłuższe włosy.

Czytaj dalej